Ganette von Golden Sun

Ch. JCh. Ganette von Golden Sun - Žanetka

Golddust Yorkshire Terrier

aktuání foto v 8 a půl letech ( váha 3,3 kg)

Narozená 22.prosince 2013 v chovatelské stanici Golden Sun

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Žanetka od léta 2022 žije v rodině našich přátel v Jablonci nad Nisou. Má se moc dobře a užívá si procházky a krásné léto na chaloupce. Nebylo jednoduché pustit Žanetku do světa, ale  téhle rodině jsme mohli opravdu důvěřovat, přesto trvalo půl roku, než Žany odjela, ale nakonec to bylo dobré rozhodnutí.. O Žanetku je výborně postaráno a užije si ten správný aktivní důchod. Nemusí bojovat s ostatními o své místo ve smečce. Už se těším, až se společně uvidíme.

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Žanetka ukončila v červnu 2021 svým vrhem "G" chovnost . Byla to jedna z nejlepších maminek, její láska a starostlivost o štěňátka až do jejich odchodu byla neskutečná. Mohly by se od ní učit o člověčí maminky.  Žanetko moje, moc děkuji, hodně jsem se toho od tebe naučila a nikdy ti nepřestanu být vděčná, za krásná miminečka.

 

Žanetka je chovná fenka

Váha: 2,8 kg 

Výška: 21 cm

Plnochrupá

Žanetka je nejveselejší a nejhravější člen naší smečky. Její rošťácké kousky dokáží rozesmát opravdu každého. Miluje lidi i zvířátka, ničeho se nebojí, ráda dovádí na zahradě.   Je typickou představitelkou plemena Golddust.

 

Výstavní úspěchy :

Klubový junior šampion Biewer skupiny CZ

Zlatý baby šampion Biewer skupiny CZ

Junior šampion Biewer clubu CZ

Klubový šampion Biewer clubu CZ

Klubový šampion Biewer skupiny CZ

Zlatý klubový šampion Biewer skupiny CZ

BOB

2x VV1, 2x SG1, 2xV1, 3xV1 - CAC, 2x V1- CACIB

4x Best of class 2. místo

2x Best of class 1. místo

2x Best of class 3. místo

 

Pedigree- rodokmen::

http://ingrus.net/biewer/en/details.php?id=12415

Žanetka slaví 8. narozeniny

Žanetka skoro 8 roků 

Žanetka - 7 roků (aktuální váha 3,3 kg)