Chovatelská stanice "from Magical Rose Garden"

Cena štěňátka z naší chovatelské stanice

Cena štěňátek z naší chovatelské stanice

Před časem jsem se dozvěděla, že ceny štěňat s pp akorát podporují vznik množíren.

Je mi z toho smutno. Chov pejsků je můj a Katky koníček, není to činnost, kterou by se dalo uživit, to bychom musely mít feneček nejméně 3x tolik a každou, která už skončila svou chovnost, okamžitě prodat dál na mazlíčka.

Protože chceme mít všechno kolem našich chlupáčků v pořádku, věnujeme pejskům 24 hodin denně svého času, žijeme s nimi a pro ně. Chodí na procházky, sportují, dovádějí na zahradě.

Žíjí s námi i staří pejsci. Nejde je jen tak dát pryč, když "nevydělávají", vždy tu měli a do své smrti budu mít svůj domov. Jediný důvod, proč jsme ochotné hledat novou rodinu staršímu pejskovi, je problém ve smečce, občas se stane, že si pejsci spolu prostě nesednou, tak raději než pranice a zavírání do klece zvolíme život v rodině, kde bude jen jako rozmazlený jedináček . Ale toto jsme musely naštěstí řešit jen jednou a s rodinou fenečky jsme v kontaktu.

Ten strach, když čekáte štěňátka a hlídáte fenečku, jestli je vše v pořádku, nezažije nikdo jiný než chovatel. Pro nás je každé narozené štěňátko zázrak, není to jen kus na prodej, je to miminko, které ve dne v noci kontrolujeme, jestli mu něco nechybí. Máme radost z prvního otevření očiček, z prvních krůčků, z prvního zavrtění ocáskem. Snažíme se najít ty nejlepší páníčky pro naše vymazlená štěňátka. Vždycky si říkáme, že naše štěňátka jsou poklad, mají pro nás velkou cenu, jsou jedinečná.

Proto mě bolí, když nás někdo označí za zloděje.

Prosím, respektuje to a pokud chcete štěňátko od nás, musí vás chytit za srdíčko. Pokud hledáte hlavně "levně", tak neztrácejte náš čas.

Ceny chlapečků biewerů se v naší chovatelské stanici pohybují od 20 do 30 tisíc a holčiček biewerek od 25 do 35 tisíc. Cena je závislá na kvalitě každého štěňátka ( počet zoubků, skus, velikost, zbarvení, kvalita srsti...).