Chovatelská stanice "from Magical Rose Garden"

Kellynka

Jacqueline Anna from Magical Rose Garden

Kellynka, Kellynečka, paní Kelyšová, Kelče

8.3.2019 - 17.11.2023

 

Biewer Yorkshire Terrier

Kellynka se narodila 8.3.2019 v naší chovatelské stanici spolu se dvěma brášky a jednou sestřičkou mamince Aničce a tatínkovi Bondíkovi.

Kellynka byla veselá holčička, která moc ráda dováděla s ostatními pejsky na zahradě, ale také měla ráda dlouhé procházky a výlety. Byla moc šikovná, hravá a mazlivá holčička. Hodně nám připomínala svou povahou babičku Dixinku. Měla jen dvakrát svá štěňátka, o která se starala s opravdovou péčí a láskou. Jejím posláním na tomto světě bylo pomoc Týnušce s péčí o jejích pět malinkých dětiček. Přesto, že sama Kellynka v té svá štěňátka neměla, spustila pro malá Týňátka mlíčko a spolu s jejich maminkou se o ně postarala. 

Kellynce další vlastní štěňátka už  osud nedopřál. Odešla za Duhový most po týdenním statečném boji se svým bolavým bříškem. Osudné se jí stalo její olizování všech chlupatých dek a plyšáčků, když jeden velký chuchvalec chlupů se zasekl v malém bříšku a už nemohl ven. Ani rychlá pomoc veterinářů už nám ji nedokázala zachránit. Po dvou operacích se vrátila domů s nadějí, že bude zase dobře, měla takovou velikou radost, když byla zase s námi a svými psími kamarády, s maminkou Aničkou a tatínkem Bondíčkem a dceruškou Tillynkou. Ale její malé tělíčko už nedokázalo bolavé bříško úplně zahojit, tak druhý den odešla v mém náručí. 

Kellynko, chybíš, mi, ani nevíš , jak moc. Vlastně víš, byla jsi moje malá krásná a hodná holčička s nejhezčíma očičkama na světě, moje miminečko. Teď jsi andělíček a určitě budeš opatrovat všechna naše štěňátka, vždyť jsi je tak moc měla ráda.

-----------------------------------------------------------------------

 

Kellynka je chovná fenka

Váha: 2,8 kg  

Výška: 20 cm

Výstavní úspěchy:

Gold Champion BG CZ

Champion BG CZ

Nat. Jugend Champion

Gold Jungsten Champion BG CZ

Jungsten Champion BG CZ

Int. Jungsten Champion

Nat. Jungsten Champion

Nat. Baby Champion

Best in show (BIS) 1. místo

Best in show (BIS) 3. místo

Best of Best ( fena) 1. místo

6x Best of class 1. místo

1x Best of class 2. místo

1x Best of class 3.místo 

Best of Breed (BOB) 3. místo

6x VV1, 9x SG1, 4x V1, 3x CAC, 1x CACIB

Kellynky dětičky

Nový blok - dvojitým kliknutím zde, zahájíte úpravu bloku...