Chovatelská stanice "from Magical Rose Garden"

Novinky

11.dubna 2024 oslavila Anička své 9. narozeniny

Uteklo to jako voda a z naší malinké vysněné kuličky je nádherná devítiletá dáma, naše madam šéfová, jak Aničce říkáme. Anička i její maminka Dixinka jsou stále veselé a hravé hafinky. Holčičky naše, přejeme vám hodně zdravíčka a spoustu energie do dalších roků, jste opravdové malé poklady.

9. narozeniny slaví i chovatelská stanice "from Magical Rose Garden".

..............................................................................................................

Lexíček slaví své 14. narozeniny

17.2.2024

Lexíček je první biewer a také první psí kluk v naší chovatelské stanici. Díky němu jsme se do biewerů zamilovali úplně všichni v naší rodině. Lexíček je pejsek od prvního dne u nás přátelský, veselý, hravý, parťák pro šťastné dny i pro ty smutné. Prožil krásných 13 roků po boku své kamarádky Čikinky, která na něj teď dohlíží ze svého obláčku. Vyzkoušel si výstavy, agility, podíval se s Káťou i do Rakouska. Teď si užívá zaslouženou pohodu mezi psími kamarády. A nemyslete si, krásné fenečky i teď rád prožene.

Lexíčku, lásko naše pejskovská plyšová, přejeme ti ke krásným 14. narozeninám hlavně hodně zdravíčka, spoustu dobrůtek a tvych oblíbených plyšových hraček. Máme tě moc rádi a doufáme, že ještě oslavíme hodně dalších tvých narozenin.

Přání od nás posíláme také bráškovi Luíčkovi, přejeme hlavně zdravíčko a spoustu krásných roků u milující rodiny.

 

 

 

Pomalu se loučíme s rokem 2023. Byl to rok, který nám přinesl 24 krásných štěňátek a nové členy naší smečky Rozárku, Tessinku, Celestýnku a maličkou Waikiki. Za ně jsme moc vděční. Spajkoušek i Karamelka se stali šampiony a princezna Rozárka svou výstavní kariéru zahájila velikým úspěchem.

Ale odcházející rok nám vzal  to nejcennější a nejmilovanější.....za duhový most odešla v červnu naše první fenečka Čikinka a v listopadu milovaná holčička Kellynka. Moc to bolí a s jejich odchodem se stále nedokážeme smířit. Bohužel i to patří k životu. Musíme jít dál. Jen trošku jinak, už nebudou výstavy to nejdůležitější, hodně je omezíme a raději si vychutnáme každou chvíli s našimi pejsánky. Raději výlety, hraní na zahradě a mazlení. Kdo nás zná, tak ví, že do chovu nepustíme žádného pejska, který má vadu nebo neodpovídá standardu. I když nebudou mít spousty titulů, nemusíte mít strach, že je něco špatně. Budou jen ještě víc vymazlenější a opečovávanější, protože všechen čas věnujeme jim.

-----------------------------------------------------------------------------------

16. května 2023 oslavila naše Dixinka své 10. narozeniny.

Dixinka - celým jménem Baby Doll Hvězda ze Zlaté výšiny je naše první vysněná biewer holčička. Právě s Dixinkou jsme se učili, jak to chodí na výstavách, zažili spoustu úspěchů. Díky téhle naší královně jsme se do biewerů opravdu zamilovali.

Dixinko Micinko, přejeme ti k narozeninám hodně zdravíčka, spoustu energie na tvé oblíbené hry s míčkem a hlídání zahrady. Jsi pro nás neskutečně důležitá i jako super babička našich štěňátek, tak doufáme, že s námi budeš takto čiperná ještě spoustu dalších roků.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

11.4.2023 - před 8 lety se narodil první vrh štěňátek v naší chovatelské stanici
ANNA GUCCIA FROM MAGIC ROSE GARDEN
Dnes slaví své 8. narozeniny naše "šéfová" Anička.
První holčička, která se v naší chovatelské stanici narodila. Nejkrásnější, nejchytřejší a nejmilejší holčička, která pro nás od prvního okamžiku byla opravdový zázrak. Zažili jsme spolu krásné výstavy a spoustu úspěchů, ale největší dar jsou všechny její krásné a hodné dětičky. Jsme moc rádi, že doma zůstaly její dcerušky Enninka, Kellynka a Karamelka.
Aničko naše milovaná, přejeme ti do dalších let spoustu zdravíčka, energie na běhání po zahradě, trpělivost s tvými vnoučátky a spoustu hraček a dobrůtek.
Všechno nejlepší i bráškovi Alexiskovi, určitě také se svou rodinkou slaví.A i miláčkovi Aramiskovi na obláček, určitě i tam se narozeniny s kamarády oslavují.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dorostla nám nová generace biewerů, proto si zasloužila  také naše chovatelská stanice s novým rokem nové logo webové stránky.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Prosím všechny zájemce, kteří  chtějí štěňátko od nás, aby volali na telefon 724 150 838 uvedený v kontaktech na našich webových stránkách.  

Nebudeme předběžně rezervovat miminka, pokud je zájemcům za obtíž zvednout telefon a o našich pejscích si popovídat. A nejen o pejscích, chceme vědět i něco o nich, abychom měli představu, do jaké rodiny štěňátka půjdou. Vždyť jsou to dětičky odchované s láskou a celodenní péčí. Jejich rodiče jsou členy naší rodiny, nejsou to stroje na výrobu štěňat. Nové páníčky si od začátku chovu pečlivě vybíráme, nedáme štěňátka hned prvnímu , kdo se ozve. Možná si zájemce neumí vůbec představit, co péče o maminku a její štěňátka znamená, je to 24 hodin radosti, ale i starostí, aby bylo vše v pořádku, fenečka byla zdravá a spokojená. Co bezesných nocí chovatel prožije, když očekává porod a potom hlídá novorozená štěňátka , aby dobře prospívala. Narození štěňátek je zázrak a těch 10 týdnů, co postupně rostou z malých bezmocných drobečků ve veselé pejsky také. Tak nás pochopte, že čas raději věnujeme hře s pejsky, než vypisování emailů a zpráv. Je tak snadné zvednout telefon a na vše se zeptat Moc děkujeme za pochopení.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Krásný adventní čas za chovatelskou stanici "from Magical Rose Garden" přejí Janýsek a Sisinka.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

9.10.2022 se  u nás narodili 4 krásní chlapečci  bieweři vrh "P" .

---------------------------------------------------------------------------------------------

Naše královna Anička - první holčička narozená v naší chovatelské stanici oslavila dne 11.4.2022 své krásné 7. narozeniny.

Všechno nejlepší a hodně zdravíčka jedinečné hafince přeje celá naše rodina a její krásné dětičky a vnoučátka.

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Náš nový chlapeček Spajkoušek k nám přijel z Ukrajiny z chovatelské stanice Little Biewer House. Miláček malinký už je právoplatným členem naší psí smečky. Společně držíme tlapičky jeho rodině na Ukrajinu, aby brzy ta nesmyslná válka skončila a zase mohli všichni žít v klidu a míru.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

2.3.2022

ČIKINKA SLAVÍ 13. NAROZENINY

Dnes je velký den, před 13 lety se narodila naše úžasná Čikinečka. První pejsek v naší rodině, fenečka, která nás dovedla až k chovu pejsků.
Čikinko, přejeme Ti všichni všechno nejlepší k narozeninám, hlavně hodně zdravíčka a ještě spousty let s námi a naší psí smečkou. Ať si pořád tak plná energie, neodbytná, co se jídla týče a prostě svá. Přejeme Ti pořádnou zásobu pískacích balonků a dobrůtek. Máme Tě moc rádi. 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

17.2.2022

Dne 17. února 2022 OSLAVIL LEXÍK 12. NAROZENINY

Lexíčku, první bieweříku v naší rodině, přejeme Ti všechno nejlepší, hlavně hodně zdraví a spokojenosti. Pořád plnou misku a spoustu plyšáků a měkkých pelíšků. Ať si pořád tak veselý, hravý a dobře naladěný jako do teď.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Krásné a pohodové vánoční svátky a v novém roce 2022 hodně štěstí, zdraví, lásky a úspěchů všem přátelům, páníčkům našich štěňátek i milovníkům krásného pejska biewera 

přeje chs. "from Magical Rose Garden"

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Novou posilou holčičí party v naší chovatelské stanici se stala

 Claudie Adelle Of de Jesica - domácím jménem Dorinka a nebo také Duracelka .

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Všem rodinkám našich štěňátek i všem našim přátelům a fanouškům naší chovatelské stanice přejeme krásný, pohodový a klidný adventní čas.

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dnes 11.4.2020 slaví naše princezna Anička své 5. narozeniny <3
První holčička, která se u nás narodila, je opravdový poklad. Získala spoustu úspěchů na výstavách a na svět přivedla nádherné dětičky, dvě její princezničky Enninka a Jacquelinka zůstaly doma se svou maminkou a dělají nám velikou radost :-).
Aninko naše, přejeme ti hodně moc zdravíčka, mazleníčka a spoustu šťastných roků v naší veselé psí rodince. Máme tě moc a moc rádi <3 <3 <3
Ch. JCh. Anna Guccia from Magic Rose Garden <3

 

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Výstava fotografií s názvem Koně a psi  v Galerii u Minoritů v Uničově

Děkujeme přátelům Marku Juráňovi a Nikole Hirnerové za krásný nápad a za realizaci výstavy.

Více informací o výstavě fotografií najdete na webu.

http://www.biewer.cz


 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Náš první biewříček Lexíček slaví své 10. narozeniny

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Všem rodinkám našich malých chlupatých štěstíček a také všem příznivcům naší chovatelské stanice přejeme kouzelné Vánoce a v novém roce 2020 hodně zdraví, štěstí, lásky a spokojenosti.

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Novým členem naší psí rodinky se stal pejsek Janýsek. Přicestoval k nám až z Moskvy a věříme, že bude posilou našeho chovu.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Narozeniny našich pejsků

----------------------------------------------------------------------------------------

Na mezinárodní výstavě německého klubu 1PRV e.v.  v Bratislavě dne 17.3.2019 získala naše chovatelská stanice čestnou cenu  BEST OF BREEDERS.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Naše nejstarší fenečka Čikinka oslavila dne 2.3.2019 v plném zdraví své 10.narozeniny. Je to ta nejlepší kámoška na aportování míčků a pořádně dlouhé procházky. Doufám, že zdravíčko a spoustu elánu vydrží Čikince ještě nejméně jednou tolik roků.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

26. února 2019 Enninka absolvovala vyšetření luxace patelly s výborným výsledkem 0/0. Jde ve stopách své maminky i babičky, mám velikou radost, všechny holky biewerky v naší chovatelské stanici mají zdravé pacičky.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

První biewer v naší chovatelské stanici Lexíček oslavil své 9. narozeniny. Lexíčku, hodně zdravíčka a spoustu krásných procházek a agiliťáckých úspěchů .

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Všem našim přátelům a všem lidem, které chytil biewer za srdíčko, přejeme krásné vánoční svátky a v novém roce hodně štěstí, lásky a spokojenosti.

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kalendář Rok nejen s jorky 2019

Naše chovatelská stanice měla tu čest, že mohla podpořit vznik charitativního kalendáře na pomoc týraným pejskům a  pejskům zachráněným z množíren . Nám patří  měsíc září. Podpořte, prosím i vy tento projekt koupí tohoto kalendáře. Děkujeme za pejsky , kteří neměli štěstí na milující páníčky a teplý pelíšek se spoustou hraček a dobrůtek.. Věříme, že jednou se všechno v dobré obrátí a všichni budou jen v milujících rodinách.

https://www.fortissimo.cz/chovatelske-potreby-pro-psy-a-kocky/autorske-diare-a-kalendare/charitativni-nastenny-kalendar-rok-nejen-s-yorky-2019.html?fbclid=IwAR0BlYss5pQ7eo3ntfKoncb0IAX0SgVu3MchR_-V5Y2OLZV_CxuEeJJ2H-4

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Nově naleznete fotografie pejsků z naší chovatelské stanice i na Zoneramě.

https://www.zonerama.com/ChsMagicalRoseGarden/637476