Chovatelská stanice "from Magical Rose Garden"

Pro budoucí majitele štěňátek

Ten, kdo řekl, že štěstí se nedá koupit, zapomněl na štěňata. 

(Gene Hill)

Pokud vás barevný jorkšírek biewer nebo spaltbiewer opravdu chytl za srdíčko, kontaktujte nás prosím na telefonu 724150838. Popovídáme si spolu o vás, o vašich představách a  my se dozvíme i nějaké informace o prostředí, kde bude naše štěňátko vyrůstat . Zápíšeme vás na čekací listinu zájemců o naše štěňátko. Až se štěňátko pro vás narodí, tak vás budeme kontaktovat.

Pokud jste si jistí, že si od nás chcete zakoupit štěňátko z vybraného spojení a vyberete si konkrétního jedince hned či později, budeme po vás požadovat rezervační poplatek . Rezervace na koupi štěňátka je mezi chovateli zcela rozšířená a pochopitelná. Zároveň kupující má jistotu, že štěňátko je rezervováno právě pro něho. Po zájemci budeme požadovat po osobní, telefonické nebo e-mailové domluvě a upřesnění podmínek rezervační poplatek ve výši 5000,- . Tato částka se skládá, aby chovatel měl jistotu, že štěňátko v době odběru opravdu půjde k novému majiteli a že si zájemce skutečně štěňátko koupí. Pokud následně dojde k uzavření kupní smlouvy, chovatel rezervační poplatek na štěně od celkové kupní ceny odečte. Pokud dojde ke zrušení rezervace ze strany kupujícího, je tento poplatek  NEVRATNÝ!

Pokud ovšem důvodem nepřevzetí vybraného štěňátka jsou skutečnosti jiné (např. odchylka od standardu, nemoc, úhyn, úraz) či pokud dojde ke zrušení  rezervace ze strany chovatelské stanice, záloha je samozřejmě vratná v plné výši.

Důvod rezervačního poplatku je prostý: chovatel má určitý počet zájemců, s některými se dohodne na prodeji štěňátka, ostatní bohužel musí odmítnout. V době odchodů do nových domovů se ovšem může stát, že neseriózní zájemce nedodrží slovo a prostě nepřijede pro své vysněné štěňátko. Potom nastává doba hledání dalších zájemců a štěňátko, které již potřebuje své "doma",  je stále s maminkou .

Z naší chovatelské stanice odcházejí štěňátka do nových rodin mezi 10. a 12. týdnem. Do té doby je pro ně nejdůležitější výchova a péče maminky .

Naše štěňátka vyrůstají v rodinném prostředí, odchovaná s péčí a láskou. Jsou plně socializovaná, zvyklá na běžný chod domácnosti, na denní péči, na malé děti i na domácí zvířátka .

Štěňátka jsou veterinárně prohlédnutá, několikrát odčervená, minimálně dvakrát očkovaná, čipovaná a vybavená mezinárodním pasem.

S sebou si odnesou výbavičku do začátku.

(pelíšek, dečku, hračky, granulky, pamlsky, obojek  a mašličky)

 

Samozřejmostí je kupní smlouva, chovatelský servis a stálý kontakt s majiteli našich štěňátek.

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------